|
|
| ब्रांड नाम: | FUTURE |
| मॉडल संख्या: | JC-6594 |
| एमओक्यू: | 100000 |
| कीमत: | विनिमय योग्य |
| पैकेजिंग विवरण: | दफ़्ती |
| भुगतान की शर्तें: | वेस्टर्न यूनियन, टी/टी, डी/पी, डी/ए, एल/सी |
| Component | Part Description |
|---|---|
| Mounting cup | Both sides with clear lacquered tinplate, with down dimples |
| Outer gasket | Buna |
| Inner gasket | Butyl |
| Stem | Double orifice 1* φ 0.51mm natural |
| Spring | Stainless steel |
| Housing | Tail orifice Dia φ2*φ0.33mm orange |
| Dip tube | Standard natural color |
|
| ब्रांड नाम: | FUTURE |
| मॉडल संख्या: | JC-6594 |
| एमओक्यू: | 100000 |
| कीमत: | विनिमय योग्य |
| पैकेजिंग विवरण: | दफ़्ती |
| भुगतान की शर्तें: | वेस्टर्न यूनियन, टी/टी, डी/पी, डी/ए, एल/सी |
| Component | Part Description |
|---|---|
| Mounting cup | Both sides with clear lacquered tinplate, with down dimples |
| Outer gasket | Buna |
| Inner gasket | Butyl |
| Stem | Double orifice 1* φ 0.51mm natural |
| Spring | Stainless steel |
| Housing | Tail orifice Dia φ2*φ0.33mm orange |
| Dip tube | Standard natural color |