|
|
| ब्रांड नाम: | FUTURE |
| मॉडल संख्या: | JC-6594 |
| एमओक्यू: | 100,000 सेट |
| कीमत: | विनिमय योग्य |
| पैकेजिंग विवरण: | दफ़्ती |
| भुगतान की शर्तें: | एल/सी, डी/ए, डी/पी, टी/टी, वेस्टर्न यूनियन |
| Component | Specification |
|---|---|
| Mounting Cup | Tinplate, both sides clear lacquered, with down dimples |
| Outer Gasket | Custom configuration |
| Inner Gasket | Butyl |
| Stem | Single orifice, 1 × 0.51 mm (natural) |
| Spring | Stainless steel |
| Housing | Tail orifice diameter 2 × 0.33 mm (orange) |
| Dip Tube | Standard, natural color |
|
| ब्रांड नाम: | FUTURE |
| मॉडल संख्या: | JC-6594 |
| एमओक्यू: | 100,000 सेट |
| कीमत: | विनिमय योग्य |
| पैकेजिंग विवरण: | दफ़्ती |
| भुगतान की शर्तें: | एल/सी, डी/ए, डी/पी, टी/टी, वेस्टर्न यूनियन |
| Component | Specification |
|---|---|
| Mounting Cup | Tinplate, both sides clear lacquered, with down dimples |
| Outer Gasket | Custom configuration |
| Inner Gasket | Butyl |
| Stem | Single orifice, 1 × 0.51 mm (natural) |
| Spring | Stainless steel |
| Housing | Tail orifice diameter 2 × 0.33 mm (orange) |
| Dip Tube | Standard, natural color |